BAŞKAN YILMAZ’DAN AZİZ FİLİZ’E TEŞEKKÜR

Tarih: 29 Ocak 2020 Çarşamba 19:50

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, minik futbolcularla antrenmanlarında bir araya geldi. Hüseyin Okan Merzeci Mahallesi'nde yaşayan çocukları spora yönlendirmek için kurduğu futbol takımının antrenörlüğünü yapan Mahalle Muhtarı Aziz Filiz ve sporcuları antrenman yaptıkları halı sahada ziyaret eden Başkan Yılmaz; "Projelerimizi, geleceğimiz olan çocuklarımızı düşünerek yapıyoruz" dedi.

Ziyaretinde çocuklarla yakından ilgilen ve bir süre sohbet eden Başkan Yılmaz da çocukları spora teşvik eden Mahalle Muhtarı Aziz Filiz'e ve ailelerine teşekkür etti.

Çocukları da böyle bir aktivite içerisinde yer almalarından dolayı tebrik ederek, başarılar dileyen Başkan Yılmaz; "Sağlıklı olmanın en önemli koşullarından biri, spora erken yaşlarda başlamaktır. İlçemizdeki çocuklarımızın ve gençlerimizin her alanda başarılı olabilmeleri için elimizden gelen desteği sağlayacağız" diye konuştu.

Başkan Yılmaz; "Hepinizi ayrı ayrı seviyoruz. Sizler mutlu olduğunuzda ve yüzünüz güldüğü zaman bizler de mutlu oluyoruz. Tüm çalışmalarımız sizlere daha güzel bir Toroslar ve gelecek sunmak için. Hepinize teşekkür ediyorum" dedi.

Başkan Yılmaz, daha sonra kaleye geçerek minik futbolcularla futbol oynadı ve onlara çocuklar için özel olarak hazırladıkları nutuk kitabını da hediye etti.


Etiket: mersin, azizfiliz, toroslarbelediyesi


Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

 
 

 
 
  
 

 

Tarsus Son Saat | Siteden yararlanırken yayın politikamızı okumanızı tavsiye ederiz. tarsussonsaat.com © Copyright 2023 Tüm hakları saklıdır.
İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz. Hakimiyet Gazetesi basın ve yayın meslek ilkelerine uyar.

URA MEDYA